Find osFind os på Google PlusFind os på LinkedIn
topfoto.jpg

Kontaktpersoner

Salg, Marketing og Administration

Lars Hansen

Lars Bohnzen Hansen
Direktør & partner
T : +45 63 60 20 00
M : +45 22 28 02 18
D : +45 63 60 20 01
E : lars@uptime.dk

Christa Brandt

Christa Brandt
Administrativ koordinator
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 17
E : christa@uptime.dk

Thomas Hahn-Petersen

Thomas Hahn-Petersen
Salgs- og kommunikationschef
T : +45 63 60 20 00
M : +45 20 60 75 86
D : +45 63 60 20 10
E : thomas@uptime.dk

Anja Phyllis Sjögren

Anja Phyllis Sjögren
Webkommunikation
og design
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 08
E : anja@uptime.dk

Maibrit Storm

Maibrit Storm
Grafiker
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 14
E : maibrit@uptime.dk

Melanie Birch

Melanie Birch
Grafisk webdesigner
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 13
E : melanie@uptime.dk

Christina Lund

Christina Lund
Webkommunikation,
analyse og SEO
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 12
E : christina@uptime.dk

 

Udvikling og support

Daniel Bo Frederiksen

Daniel Bo Frederiksen
System developer & partner
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 02
E : daniel@uptime.dk

Anders Gro Larsen

Anders Gro Larsen
Software developer
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 07
E : anders@uptime.dk

Lars Tanggaard Ohlsen

Lars Tanggaard Ohlsen
Software developer
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 11
E : lars.ohlsen@uptime.dk

Frederik Kvartborg Albertsen

Frederik K. Albertsen
Software developer
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 09
E : frederik@uptime.dk

Mark van Bussel

Mark van Bussel
Software developer
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 06
E : mark@uptime.dk

Troels Brødsgaard

Troels Brødsgaard
Software developer
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 15
E : troels@uptime.dk

Christoffer Frydkjær

Christoffer Frydkjær
Systemudvikler
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 16
E : christoffer@uptime.dk

Daniel Hvolgaard

Daniel Hvolgaard
Software developer
T : +45 63 60 20 00
E : daniel.hvolgaard@uptime.dk

Jesper Slot

Jesper Slot
Systemadministrator
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 04
E : jesper@uptime.dk

 

Køkken

Dilber Sari

Dilber Sari
Madmor
T : +45 63 60 20 00

 

Kontakt os

 

Website © UptimeFjernsupport Åbn fjernsupport