Find osFind os på Google PlusFind os på LinkedIn
uptime-it.jpg


Udvikling //
Hjemmesider //
Kommunikation //

Kontaktpersoner

Salg, Marketing og Administration

Lars Hansen

Lars Bohnzen Hansen
Direktør & partner
T : +45 63 60 20 00
M : +45 22 28 02 18
D : +45 63 60 20 01
E : lars@uptime.dk

Lydia Tullberg

Lydia Tullberg
Salgs- og marketingchef
T : +45 63 60 20 00
M : +45 20 60 75 86
D : +45 63 60 20 10
E : lydia@uptime.dk

Lasse Skriver Møller

Lasse Skriver Møller
Ingeniør & partner
T : +45 63 60 20 00
M : +45 20 60 75 85
D : +45 63 60 20 03
E : lasse@uptime.dk

Anja Phyllis Sjögren

Anja Phyllis Sjögren
Webkommunikation
og design
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 08
E : anja@uptime.dk

Maibrit Storm

Maibrit Storm
Grafiker
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 14
E : maibrit@uptime.dk

Melanie Birch

Melanie Birch
Grafisk webdesigner
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 13
E : melanie@uptime.dk

Christina Lund

Christina Lund
Webkommunikation,
analyse og SEO
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 12
E : christina@uptime.dk

 

Udvikling og support

Daniel Bo Frederiksen

Daniel Bo Frederiksen
System developer & partner
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 02
E : daniel@uptime.dk

Anders Gro Larsen

Anders Gro Larsen
Software developer
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 07
E : anders@uptime.dk

Lars Tanggaard Ohlsen

Lars Tanggaard Ohlsen
Software developer
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 11
E : lars.ohlsen@uptime.dk

Frederik Kvartborg Albertsen

Frederik K. Albertsen
Software developer
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 09
E : frederik@uptime.dk

Mark van Bussel

Mark van Bussel
Software developer
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 06
E : mark@uptime.dk

Gary O´Broin

Gary O´Broin
Systemkonsulent
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 05
E : gary@uptime.dk

Troels Brødsgaard

Troels Brødsgaard
Software developer
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 15
E : troels@uptime.dk

Mikkel Møller Jensen

Mikkel Møller Jensen
Software developer
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 15
E : mikkel@uptime.dk

 

Køkken

Dilber Sari

Dilber Sari
Madmor
T : +45 63 60 20 00

 

Kontakt os

 

Uptime-IT © 2016 Fjernsupport Åbn fjernsupport

X

Email:

1. Dette website anvender cookies
En cookie er en lille tekstfil, der lagres på din computer el. tilsvarende for at kunne genkende den. Der er ingen personlige oplysninger gemt i vores cookies, og de kan ikke indeholde virus.

2. Sådan sletter eller blokerer du for cookies
http://minecookies.org/cookiehandtering

3. Formål med cookies på vores website:
• At gemme dine indstillinger.
• Trafikmåling og statistik.
• Målretning og frekvensstyring af annoncering.

4. Persondata
Personoplysninger afgives aldrig til tredjepart, med mindre du selv udtrykkeligt giver samtykke hertil, og vi indsamler ikke personoplysninger, uden at du selv har givet os disse oplysninger ved registrering, køb eller deltagelse i en undersøgelse m.v. Du afgiver dine personlige oplysninger på eget ansvar. Personoplysninger bruges til at gennemføre det køb eller den service, som oplysningerne er indsamlet i forbindelse med. I det omfang, der behandles personoplysninger om dig, har du ifølge persondataloven ret til at få oplyst, hvilke personoplysninger, der kan henføres til dig. Såfremt det viser sig, at de oplysninger eller data, der behandles om dig, er urigtige eller vildledende, har du ret til at kræve disse berigtiget, slettet eller blokeret. Du kan til enhver tid gøre indsigelse mod, at oplysninger om dig gøres til genstand for behandling. Du kan også til enhver tid tilbagekalde dit samtykke. Du har mulighed for at klage over behandlingen af oplysninger og data vedrørende dig. Klage indgives til Datatilsynet, jf. persondatalovens § 58, stk. 1.

1. This website uses cookies
Cookies are small files stored in your browser. They are used for technical, functional and analytics purposes. Cookies do not contain virusses.

2. This is how you remove or block cookies (site is in Danish)
http://minecookies.org/cookiehandtering

3. The use of cookies on our website:
• To save your preferences.
• Traffic measurement and statistics.
• Målretning og frekvensstyring af annoncering.

4. Personal data
Personal data is never given to a third party, unless you give authority to do so, and we never gather personal data unless you having given us this data when registering, buying or taking part in a survey etc. According to the Personal Data Protection Act you are entitled to find out what personal data can be traced to you. Should it prove that the information or data stored about you is incorrect or misleading, you are entitled to have this information corrected, deleted or blocked. You can object at any time to information about you being processed. You can also retract your agreement at any time. You can complain about how your data is handled. Complaints are made to data protection authority, ref. the Personal Data Protection Act’s § 58, Para. 1.

Vi bruger cookies. Ved at bruge vores side accepterer du vores brug af cookies.

Accepter vores cookies Læs mere