Facebook
top-uptime

Kontaktpersoner

Salg, marketing og administration

Lars Hansen

Lars Bohnzen Hansen
Direktør & partner
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 01

Danni Schaffrath

Danni Schaffrath
Salgschef
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 10
E : danni@uptime.dk 

Christa Brandt

Christa Brandt
Administrativ koordinator
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 17
E : christa@uptime.dk

Anja Phyllis Sjögren

Anja Phyllis Sjögren
Webkommunikation
og design
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 08
E : anja@uptime.dk

Maibrit Storm

Maibrit Storm
Grafiker
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 14
E : maibrit@uptime.dk

Melanie Birch

Melanie Birch
Mediegrafiker og kommunikation
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 13
E : melanie@uptime.dk

Amalie Kirkegaard

Amalie Kirkegaard Jensen
Marketing koordinator
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 09
E : amalie@uptime.dk

 

Udvikling og support

Daniel Bo Frederiksen

Daniel Bo Frederiksen
CTO & partner
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 02
E : daniel@uptime.dk

Christian Brandt Rasmussen

Christian Rasmussen
Chief Operating Officer (COO)
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 03
E : christian@uptime.dk

Lars Tanggaard Ohlsen

Lars Tanggaard Ohlsen
Software developer
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 11
E : lars.ohlsen@uptime.dk

Troels Brødsgaard

Troels Brødsgaard
Software developer
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 15
E : troels@uptime.dk

Daniel Hvolgaard

Daniel Hvolgaard
DevOps
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 18
E : daniel.hvolgaard@uptime.dk

Nicolaj Friis Egelund

Nicolaj Friis Egelund
Software developer
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 21
E : nicolaj@uptime.dk

Almir Lauridsen Mehanovic

Almir Lauridsen Mehanovic
Software developer
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 22
E : almir@uptime.dk 

Mark Jesper Eriksen

Mark Jesper Eriksen
Webudvikler
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 19
E : mark@uptime.dk 

Lionid Fineberg

Lionid Fineberg
IT Konsulent
T : +45 63 60 20 00
D : +45 63 60 20 04
E : support@uptime.dk

Mikkel Ib

Mikkel Ib
IT Assistent

Website © UptimeFjernsupport Åbn fjernsupport