Kontakt

Uptime-IT ApS

Vestergade 165C, 2. sal
5700 Svendborg 
+45 63 60 20 00
post@uptime.dk

CVR: 30527461

Åbningstider

Mandag – torsdag 08.30 – 16.00
Fredag 08.30 – 14.00
Lørdag – søndag lukket

Hjælp og support

Find svar i vores supportcenter.
TeamViewer, guides og adgang til mailkonti.

Vil du kontaktes?

Læg navn og nummer, og vi ringer til dig hurtigst muligt.

Kontaktpersoner

Amalie Kirkegaard Jensen Marketing koordinator

Amalie Kirkegaard Jensen

SEO & Digital Marketing Specialist
+45 63 60 20 09
amalie@uptime.dk

Camilla Riis Ebbesen

Camilla Riis Ebbesen

Graphic Designer / Frontend Designer
+45 63 60 20 04
camilla@uptime.dk

Christa Brandt Administrativ koordinator

Christa Brandt

COO & Head of People
+45 63 60 20 17
christa@uptime.dk

Jakob Pirk

Jakob Pirk

Software Developer
+45 63 60 20 11
jakob@uptime.dk

johnny - praktikant

Johnny Tran

Pba. Web Development
(Under uddannelse)
johnny@uptime.dk

Lars Bohnzen Hansen Direktør & partner

Lars Bohnzen Hansen

CEO / Direktør
+45 63 60 20 01
lars.hansen@uptime.dk

Mark Bring-Nielsen

Mark Bring-Nielsen

Junior Software Developer
mark.bring@uptime.dk

Mark Jesper Eriksen - Webudvikler hos Uptime

Mark Jesper Eriksen

Webudvikler
+45 63 60 20 19
mark.eriksen@uptime.dk

Melanie Birch Mediegrafiker og kommunikation

Melanie Birch

Mediegrafiker og kommunikation
(på barsel)

Mikkel Ib IT Assistent

Mikkel Ib

It-assistent
mikkel.ib@uptime.dk

Morten Clausen - udvikler

Morten Clausen

Software Developer
+45 63 60 20 15
morten@uptime.dk

Oliver Kuntz

Web Developer - Elev
+45 63 60 20 18
oliver@uptime.dk

Simon Roland Rasmussen

Simon Roland Rasmussen

Software Developer
+45 63 60 20 13
simon@uptime.dk

Thomas Bech Christensen

Thomas Bech Christensen

Webdesigner / UX
+45 63 60 20 08
thomas@uptime.dk

Thyge - digital annoncering og SEO

Thyge Christensen

Digital Marketing Specialist
+45 63 60 20 07
thyge@uptime.dk

Presse og kommunikation

Her kan du hente Uptimes logopakke til tryksager og digital formidling. Du er meget velkommen til at kontakte os på telefon +45 63 60 20 00, hvis du har problemer med at downloade logopakkerne, eller hvis du har spørgsmål til format og konkret anvendelse.

Uptime logo -> ai (zip)
Uptime logo -> eps (zip)
Uptime logo -> pdf (zip)
Uptime logo -> png (zip)
Uptime logo -> svg (zip)

Ja tak, jeg vil gerne kontaktes