Kontakt

Uptime-IT ApS

Vestergade 165C, 2. sal
5700 Svendborg 
+45 63 60 20 00
post@uptime.dk

CVR: 30527461

Åbningstider

Mandag – torsdag 08.30 – 16.00
Fredag 08.30 – 14.00
Lørdag – søndag lukket

Hjælp og support

Find svar i vores supportcenter.
TeamViewer, guides og adgang til mailkonti.

Vil du kontaktes?

Læg navn og nummer, og vi ringer til dig hurtigst muligt.

Vi er på kontoret hele sommeren

Her hos Uptime går vi på ferie, men ikke alle sammen på en gang. Vi står selvfølgelig til rådighed hele sommeren, så vi kan hjælpe dig med med spørgsmål til din mail, hjemmeside, webshop, grafisk materiale, udvikling og markedsføring

Kontaktpersoner

Adam Brunsborg Thomassen

Adam Brunsborg Thomassen

IT-supporter
+45 63 60 20 03
adam@uptime.dk

Amalie Kirkegaard Jensen Marketing koordinator

Amalie Kirkegaard Jensen

SEO & Digital Marketing Specialist
+45 63 60 20 09
amalie@uptime.dk

Camilla Riis Ebbesen

Camilla Riis Ebbesen

Graphic Designer / Frontend Designer
+45 63 60 20 04
camilla@uptime.dk

Christa Brandt Administrativ koordinator

Christa Brandt

Administrativ koordinator
+45 63 60 20 17
christa@uptime.dk

Danni Schaffrath Salgschef

Danni Schaffrath

Salgschef
+45 63 60 20 10
danni@uptime.dk

Jakob Pirk

Jakob Pirk

Software Developer
+45 63 60 20 11
jakob@uptime.dk

johnny - praktikant

Johnny Tran

Pba. Web Development
(Under uddannelse)
johnny@uptime.dk

Lars Bohnzen Hansen Direktør & partner

Lars Bohnzen Hansen

Direktør & partner
+45 63 60 20 01
lars.hansen@uptime.dk

Maibrit Storm Grafiker

Maibrit Storm

Graphic Designer
maibrit@uptime.dk

Mark Bring-Nielsen

Mark Bring-Nielsen

Pba. Software Development
(Under uddannelse)
mark.bring@uptime.dk

Mark Jesper Eriksen - Webudvikler hos Uptime

Mark Jesper Eriksen

Webudvikler
+45 63 60 20 19
mark.eriksen@uptime.dk

Melanie Birch Mediegrafiker og kommunikation

Melanie Birch

Mediegrafiker og kommunikation (på barsel)

Mikkel Ib IT Assistent

Mikkel Ib

It-assistent

Morten Clausen - udvikler

Morten Clausen

Software Developer
+45 63 60 20 15
morten@uptime.dk

Simon Roland Rasmussen

Simon Roland Rasmussen

Software Developer
+45 63 60 20 13
simon@uptime.dk

Thomas Bech Christensen

Thomas Bech Christensen

Webdesigner / UX
+45 63 60 20 08
thomas@uptime.dk

Thyge - digital annoncering og SEO

Thyge Christensen

Digital Marketing Specialist
+45 63 60 20 07
thyge@uptime.dk

Vigan Shemsiu

Vigan Shemsiu

Chief Technology Officer (CTO)
+45 63 60 20 02
vigan@uptime.dk

Presse og kommunikation

Her kan du hente Uptimes logopakke til tryksager og digital formidling. Du er meget velkommen til at kontakte os på telefon +45 63 60 20 00, hvis du har problemer med at downloade logopakkerne, eller hvis du har spørgsmål til format og konkret anvendelse.

Uptime logo -> ai (zip)
Uptime logo -> eps (zip)
Uptime logo -> pdf (zip)
Uptime logo -> png (zip)
Uptime logo -> svg (zip)

Ja tak, jeg vil gerne kontaktes