Kontakt

Uptime-IT ApS

Vestergade 165C, 2. sal
5700 Svendborg 

+45 63 60 20 00
post@uptime.dk

CVR: 30527461

Åbningstider

Mandag – torsdag 08.00 – 16.00
Fredag 08.00 – 14.00
Lørdag – søndag lukket

Vil du kontaktes?

Læg navn og nummer, og vi ringer til dig hurtigst muligt.

Hjælp og support

Find svar i vores supportcenter.
TeamViewer, guides og adgang til mailkonti.

Kontaktpersoner

Salg, marketing og administration

Lars Bohnzen Hansen Direktør & partner

Lars Bohnzen Hansen

Lars Bohnzen Hansen

Direktør og partner
+45 63 60 20 01
lars@uptime.dk
Danni Schaffrath Salgschef

Danni Schaffrath

Danni Schaffrath

Salgschef
+45 63 60 20 10
danni@uptime.dk
Christa Brandt Administrativ koordinator

Christa Brandt

Christa Brandt

Administrativ koordinator
+45 63 60 20 17
christa@uptime.dk
Amalie Kirkegaard Jensen Marketing koordinator

Amalie Kirkegaard

Amalie Kirkegaard Jensen

Marketing koordinator
+45 63 60 20 09
amalie@uptime.dk
Anja Phyllis Sjögren Webkommunikation og design

Anja Phyllis Sjögren

Anja Phyllis Sjögren

Webkommunikation og design
+45 63 60 20 08
anja@uptime.dk
Maibrit Storm Grafiker

Maibrit Storm

Maibrit Storm

Grafiker
+45 63 60 20 14
maibrit@uptime.dk
Melanie Birch Mediegrafiker og kommunikation

Melanie Birch

Melanie Birch

Mediegrafiker og kommunikation
+45 63 60 20 13
melanie@uptime.dk

Software og systemudvikling

Daniel Frederiksen

Daniel Frederiksen

Daniel Bo Frederiksen

CTO & partner
+45 63 60 20 02
daniel@uptime.dk
Christian Rasmussen Chief Operating Officer (COO)

Christian Rasmussen

Christian Rasmussen

Chief Operating Officer (COO)
+45 63 60 20 03
christian@uptime.dk
Almir Lauridsen Mehanovic

Almir Lauridsen

Almir Lauridsen Mehanovic

Software engineer
+45 63 60 20 22
almir@uptime.dk
Lars Tanggaard Ohlsen Software developer

Lars Tanggaard Ohlsen

Lars Tanggaard Ohlsen

Software developer
+45 63 60 20 11
lars.ohlsen@uptime.dk
Mark Jesper Eriksen - Webudvikler hos Uptime

Mark Jesper Eriksen

Mark Jesper Eriksen

Webudvikler
+45 63 60 20 19
mark@uptime.dk
Nicolaj Friis Egelund Software developer

Nicolaj Friis Egelund

Nicolaj Friis Egelund

Software developer
+45 63 60 20 21
nicolaj@uptime.dk
Troels Brødsgaard Software developer

Troels Brødsgaard

Troels Brødsgaard

Software developer
+45 63 60 20 15
troels@uptime.dk

Support og hosting

Daniel Hvolgaard DevOps

Daniel Hvolgaard

Daniel Hvolgaard

DevOps
+45 63 60 20 18
daniel.hvolgaard@uptime.dk
Lionid Fineberg IT Konsulent

Lionid Fineberg

Lionid Fineberg

IT Konsulent
+45 63 60 20 04
support@uptime.dk
Mikkel Ib IT Assistent

Mikkel Ib

Mikkel Ib

IT assistent

Presse og kommunikation

Her kan du hente Uptimes logopakke til tryksager og digital formidling. Du er meget velkommen til at kontakte os på telefon +45 63 60 20 00, hvis du har problemer med at downloade logopakkerne, eller hvis du har spørgsmål til format og konkret anvendelse.

Uptime logo -> ai (zip)
Uptime logo -> eps (zip)
Uptime logo -> pdf (zip)
Uptime logo -> png (zip)
Uptime logo -> svg (zip)

Ja tak, jeg vil gerne kontaktes