Kontakt

Uptime-IT ApS

Vestergade 165C, 2. sal
5700 Svendborg 
+45 63 60 20 00
post@uptime.dk

CVR: 30527461

Åbningstider

Mandag – torsdag 08.00 – 16.00
Fredag 08.00 – 14.00
Lørdag – søndag lukket

Hjælp og support

Find svar i vores supportcenter.
TeamViewer, guides og adgang til mailkonti.

Corona - vigtig information

Grundet udvidede restriktioner, tager vi fra onsdag den 16. december 2020 ikke i mod besøg og fysisk fremmødte på Uptime. Dette gælder frem til 7. februar 2021. Alle kundemøder bliver enten aflyst eller kan afvikles virtuelt.

Vi ønsker alle et godt helbred, samt en rigtig glædelig jul og et godt nytår. 

Vil du kontaktes?

Læg navn og nummer, og vi ringer til dig hurtigst muligt.

Kontaktpersoner

Adam Brunsborg Thomassen

Adam Brunsborg Thomassen

IT-supporter
+45 63 60 20 03
adam@uptime.dk

Amalie Kirkegaard Jensen Marketing koordinator

Amalie Kirkegaard Jensen

Marketing koordinator
+45 63 60 20 09
amalie@uptime.dk

Anja Phyllis Sjögren Webkommunikation og design

Anja Phyllis Sjögren

Webkommunikation og design
+45 63 60 20 08
anja@uptime.dk

Camilla Riis Ebbesen

Camilla Riis Ebbesen

Grafiker og webdesigner
+45 63 60 20 00
camilla@uptime.dk

Christa Brandt Administrativ koordinator

Christa Brandt

Administrativ koordinator
+45 63 60 20 17
christa@uptime.dk

Danni Schaffrath Salgschef

Danni Schaffrath

Salgschef
+45 63 60 20 10
danni@uptime.dk

Lars Bohnzen Hansen Direktør & partner

Lars Bohnzen Hansen

Direktør & partner
+45 63 60 20 01
lars.hansen@uptime.dk

Maibrit Storm Grafiker

Maibrit Storm

Grafiker
maibrit@uptime.dk

Mark Jesper Eriksen - Webudvikler hos Uptime

Mark Jesper Eriksen

Webudvikler
+45 63 60 20 19
mark.eriksen@uptime.dk

Melanie Birch Mediegrafiker og kommunikation

Melanie Birch

Mediegrafiker og kommunikation (på barsel)
+45 63 60 20 13
melanie@uptime.dk

Mikkel Ib IT Assistent

Mikkel Ib

It-assistent

Presse og kommunikation

Her kan du hente Uptimes logopakke til tryksager og digital formidling. Du er meget velkommen til at kontakte os på telefon +45 63 60 20 00, hvis du har problemer med at downloade logopakkerne, eller hvis du har spørgsmål til format og konkret anvendelse.

Uptime logo -> ai (zip)
Uptime logo -> eps (zip)
Uptime logo -> pdf (zip)
Uptime logo -> png (zip)
Uptime logo -> svg (zip)

Ja tak, jeg vil gerne kontaktes